PetiteKnit Breeze Bag wzór na druty

Breeze Bag to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać na drutach ażurową torbę. Ten projekt wydziergasz z dwóch nitek włóczek marki Isager: Trio 2 oraz Merilin.

Torbę przerabia się od dołu do góry. Najpierw wykonuje się dół torby, następnie dziergamy boki, wykorzystując ścieg ażurowy. U góry torba jest podzielona na dwie części i każda część jest wykończona osobno. Na koniec chwytamy oczka i przerabiamy je wzdłuż krawędzi torby, po czym wykonujemy podwójnie przerabiany brzeg, który stanowi kontynuację pasków torby. Na końcu wprowadza się bawełnianą taśmę aby zapobiec rozciąganiu się pasków torby.

Breeze Bag to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze i zapotrzebowaniu na włóczkę dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Breeze Bag

  • Poziom trudności – 4/5
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Obwód: 64 cm
  • Wysokość: 38 cm
  • Rozmiar drutów: 4,00 mm (60 cm) a także 3,00 mm (60 cm) oraz druty pończosznicze 3,5 mm i 3,00 mm – zobacz nasze DRUTY
  • Bawełniana taśma w jodełkę o szerokości 2 cm

Ilość włóczki Trio 2 oraz Merilin niezbędnej do wykonania projektu (dziergamy w dwie nitki):

   • 3 szt. Trio 2 + 2 szt. Merilin

Wyłączne prawa autorskie do projektu Breeze Bag – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

O marce PetiteKnit

Marka PetiteKnit została założona przez Mette Wendelboe Okkels. To duńska projektantka, która zdobyła popularność dzięki swoim nowoczesnym, a także stylowym wzorom na dzianiny. Mette łączy tradycyjne techniki z najnowszymi trendami w dziewiarstwie, a także modzie. Jeśli szukasz prostych i uniwersalnych krojów dzianin, które jednocześnie są eleganckie, a także funkcjonalne to wzory PetiteKnit są właśnie dla Ciebie. Wyjątkowy design przyciąga zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników rękodzieła. Podsumowując PetiteKnit to idealny wybór dla osób szukających ciekawych form, inspiracji oraz jakości w świecie dziergania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]