Forest Pascuali wszechstronna włóczka merino

Włóczka Forest łączy najdelikatniejszą, organiczną wełnę merino pochodzącą z Argentyny, organiczną bawełnę i włókno bambusowe. 70% najdelikatniejszej wełny merynosowej nadaje dzianinie elastyczność i zatrzymuje ciepło ciała. Zawartość bawełny zapewnia wchłanianie wilgoci i uczucie świeżości, a wiskoza bambusowa nadaje dzianinie subtelny połysk i jest bardzo wytrzymała. Taka mieszanka tworzy z włóczki Forest Pascuali wszechstronny materiał dla różnorodnych, całorocznych dzianin w tym również na skarpetki.

Argentyńska wełna z merynosów o grubości jaką ma włóczka Forest jest idealna na skarpety. Jeśli myślisz, że włóczka skarpetkowa musi zawierać nylon/poliester to włóczka Forest udowodni że można je wykonać  w 100% z naturalnej przędzy!

Przędza jest bardzo miękka i nadaje się również na szale, swetry, bluzki szaliki i wiele innych. Parametry włóczki Forest są bardzo podobne do przędzy Pinta. Z tego powodu włóczka Forest jest doskonałą alternatywą dla projektów napisanych dla włóczki Pinta.

Parametry włóczki Forest Pascuali:

  • Skład: 70% organiczna wełna merino 19,5 mik, 15% bawełna, 15% wiskoza z pulpy bambusowej
  • Waga: 100 g
  • Długość: 425 m
  • Zalecane druty: 3 mm – zobacz nasz druty

Sprawdź zużycie włóczki Forest dla różnych wyrobów TUTAJ

Próbka producenta ściegiem gładkim w zależności od użytych drutów: 10 x 10cm = 30 oczek x 43 rzędy . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić

Pranie wyrobów z włóczki Forest

Dzianinę z Forest można prać w pralce w temperaturze 40°C. Zaleca się stosowanie łagodnego detergentu, jak np SOAK i wybranie delikatnego programu dla pralki. Następnie wysusz na płasko, najlepiej na ręczniku frotte, aby uniknąć deformacji. Proszę nie suszyć bezpośrednio na źródle ciepła lub w palącym słońcu!

O Pascuali

Niemiecka marka przędzy Pascuali została założona w 2008 roku w Kolonii. Specjalizuje się w światowej dystrybucji i sprzedaży przędz dziewiarskich z naturalnej wełny. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i spełniają specyficzne potrzeby Klientów. Pascuali jest przyjazne dla środowiska i szanuje ciężką pracę rąk i wysiłek na każdym etapie procesu produkcyjnego. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości rzadkie naturalne przędze, organiczne, nowo opracowane, innowacyjne i wegańskie, jak i najrzadsze włókna naturalne na świecie, takie jak Vicuña czy Qiviut. Wszystkie przędze spełniają rygorystyczne normy ekologiczne oraz posiadają liczne certyfikaty

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]