Druty wymienne Addi Novel o długości 10cm

Wyjątkowe druty o przekroju kwadratowym ze specjalnymi żłobieniami wersja krótka o długości 10 cm do łączenia z żyłką. Taki kształt igieł jakie mają druty wymienne Addi Novel, w porównaniu do przekroju okrągłego daje oczkom pewien luz, co ułatwia przesuwanie oczek na igle podczas pracy dziewiarskiej. Jednocześnie dłonie nie męczą się podczas długo trwającej pracy, ponieważ nie ściskamy kwadratowych drutów tak mocno jak drutów o przekroju okrągłym.

Druty wymienne 10cm możesz łączyć z żyłkami Addi Click z długością od 40cm. Taka długość daje możliwość pracy na mniejszych obwodach przy dzianinach robionych na okrągło.

Czubki drutów zakończone dość ostro, aby ułatwić wkuwanie w oczko, nawet przy pracy ze skomplikowanym wzorem ażurowym.

Druty Addi – o marce

Marka Addi to niemiecka firma produkująca druty o szerokim przekroju od metalowych po drewniane. Godnym uwagi są zestawy drutów wymiennych, gdzie montaż igieł z żyłką odbywa się na klik, bez użycia dodatkowych narzędzi. Kluczowym aspektem w Addi jest jakość dostarczanych produktów. Kupując druty Addi możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej klasy i jakości, który będzie nam służył wiele lat.

Firma Addi nie używa w swojej produkcji szkodliwych metali, w tym niklu do wykończeniowego pokrycia drutów metalowych. Więcej o produktach na stronie producenta TUTAJ

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]