Druty Addi Novel na żyłce 40 cm

Druty Addi Novel 40 cm to propozycja dla dziewiarki szukającej wysokiej jakości, innowacyjnych narzędzi do pracy.

To krótkie druty o długości 8,5 cm aby ułatwić pracę na małych obwodach. W szczególności takich jak rękawiczki, skarpetki, czapki, rękawy czy ubranka dla dzieci. Igły połączone są wyjątkowo elastyczna żyłką, która nie skręca się i nie załamuje, nawet przy wieloletnim używaniu. Należy pamiętać, że podana długość żyłki liczona jest wraz z drutami.

Addi Novel to wyjątkowe druty o przekroju kwadratowym ze specjalnymi żłobieniami. Taki kształt igieł, w porównaniu do przekroju okrągłego daje oczkom pewien luz, co ułatwia przesuwanie oczek na igle podczas pracy dziewiarskiej. Jednocześnie dłonie nie męczą się podczas długiego dziergania, ponieważ nie ściskamy kwadratowych drutów tak mocno jak drutów o przekroju okrągłym.

Addi Novel to niezwykle dopracowane druty. Wykonano je tak by były lekkie, a także idealnie gładkie. Przekrój drutów metalowych Addi Novel zapobiega również niekontrolowanemu zsuwaniu się oczek, nawet tak śliskich włóczek jak jedwab czy wiskoza. Daje nam również pełną kontrolę nad oczkami, które znajdują się na drutach.

Co ważne, łączenie igieł z żyłką jest perfekcyjne, w skutek czego oczka na połączeniu przesuwają się bardzo swobodnie, nie zahaczając o połączenie. Czubki drutów zakończone dość ostro, aby ułatwić wkuwanie w oczko, nawet przy pracy ze skomplikowanym wzorem ażurowym.

Dostępne w wielu wersjach rozmiarowych i długościach żyłki, jak również w zestawach do łączenie Addi Novel Clik.

Druty Addi – o marce

Marka Addi to niemiecka firma produkująca druty o szerokim przekroju od metalowych po drewniane. Godnym uwagi są zestawy drutów wymiennych, gdzie montaż igieł z żyłką odbywa się na klik, bez użycia dodatkowych narzędzi. Kluczowym aspektem w Addi jest jakość dostarczanych produktów. Kupując druty Addi możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej klasy i jakości, który będzie nam służył wiele lat.

Firma Addi nie używa w swojej produkcji szkodliwych metali, w tym niklu do wykończeniowego pokrycia drutów metalowych. Więcej o produktach na stronie producenta TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]