Druty na żyłce ChiaoGoo Red Knit 30cm

Idealna długość to tworzenia małych obwodów. Druty na żyłce ChiaoGoo RED KNIT 30cm wykonane z chirurgicznej stali szlachetnej. Charakterystyczne dla drutów Knit Red wygięcie igły daje idealne spływanie oczek z drutów na żyłkę. Co skutkuje szybką i bezproblemową pracą.

Stal ta nie uczula i jest odpowiednia dla szczególnie wrażliwych dłoni. Igły są idealnie wyważone i mają płynne przejścia na połączeniu z żyłką. Powierzchnia igły ma matowe wykończenie, więc nie odbija światła, co znacząco poprawia komfort pracy. To wykończenie powierzchni zapewnia również doskonałe przesuwanie się przędzy po igle.

Opatentowane czerwone żyłki w drutach ChiaoGoo Knit Red to znak rozpoznawczy marki, jak również gwarancja jakości ChiaoGoo. Elastyczne i wysokiej jakości wielożyłowe linki stalowe pokryte czerwonym nylonem zapewniają doskonały przepływ przędzy. Dodatkowo żyłki nie mają efektu pamięci, co gwarantuje jej rozprostowanie po wyjęciu z opakowania.
Pamiętajmy, że podana długość 30 cm liczy się w całości, wraz z igłami. Na każdej igle znajdziemy laserowo wytłoczony jej rozmiar .

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]