Druty Addi Premium na żyłce 80cm

Druty Addi Premium 80cm to klasyczne druty metalowe o okrągłym przekroju z obłym zakończeniem igły.

Igły o długość 13 cm, połączone wyjątkowo elastyczna żyłką, która nie skręca się i nie załamuje, nawet przy wieloletnim używaniu. Pamiętajmy, że podana długość żyłki liczona jest wraz z drutami.

Addi Premium są drutami dopracowanymi, lekkie oraz idealnie gładkie.

Co ważne, łączenie igieł z żyłką jest perfekcyjne, wskutek czego oczka na połączeniu przesuwają się bardzo swobodnie, nie zahaczając o połączenie. Czubki drutów zakończone oble, aby ułatwić przerabianie włóczki która charakteryzuje się słabym skrętem nitek. Notabene igły drutów pokryte białym brązem, który jest metalem neutralnym dla naszego zdrowia.

Dostępne w wielu wersjach rozmiarowych i długościach żyłki.

Druty Addi – o marce

Marka Addi to niemiecka firma produkująca druty o szerokim przekroju od metalowych po drewniane. Godnym uwagi są zestawy drutów wymiennych, gdzie montaż igieł z żyłką odbywa się na klik, bez użycia dodatkowych narzędzi. Kluczowym aspektem w Addi jest jakość dostarczanych produktów. Kupując druty Addi możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej klasy i jakości, który będzie nam służył wiele lat.

Firma Addi nie używa w swojej produkcji szkodliwych metali, w tym niklu do wykończeniowego pokrycia drutów metalowych. Więcej o produktach na stronie producenta TUTAJ

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]