Druty Addi Unicorn na żyłce 100cm

Metalowe druty Addi Unicorn 100cm posiadają spiralnie frezowany drut, który swoim kształtem przypomina róg jednorożca. Taka modyfikacja klasycznych drutów okrągłych wpływa bardzo pozytywnie na dłonie w trakcie pracy. Nie ma również uczucia zmęczenia czy napięcia mięśni dłoni, jakie często doznajemy przy długotrwałym robieniu na drutach klasycznych.
Taki kształt igieł, w porównaniu do przekroju okrągłego daje również oczkom pewien luz, co ułatwia przesuwanie oczek podczas pracy dziewiarskie. Jednocześnie pozwala nam on na pełną kontrolę nad oczkami które znajdują się na igłach.
Czubki drutów nie są ostre, wobec czego są dobrym wyborem w szczególności dla osób początkujących lub przy przerabianiu włóczek skręconych z wielu nitek, jak np włóczka wełniana.

Metalowe druty o długości igieł 13 cm, łączy wyjątkowo elastyczna żyłka, która nie skręca się i nie załamuje. Różowy kolor żyłki nawiązuje do bajkowej scenerii, ale również jest elementem kontrastowym, aby szybko odnaleźć je wśród innych akcesoriów. Ważne żeby pamiętać przy wyborze drutów, że podana długość żyłki liczona jest łącznie z drutami.

Co ważne, łączenie igieł z żyłką jest perfekcyjne, w skutek czego oczka na połączeniu przesuwają się bardzo swobodnie, nie zahaczając o połączenie.

Druty Addi Unicorn dostępne są w wielu wersjach rozmiarowych i długościach żyłki.

Druty Addi – o marce

Marka Addi to niemiecka firma produkująca druty o szerokim przekroju od metalowych po drewniane. Godnym uwagi są zestawy drutów wymiennych, gdzie montaż igieł z żyłką odbywa się na klik, bez użycia dodatkowych narzędzi. Kluczowym aspektem w Addi jest jakość dostarczanych produktów. Kupując druty Addi możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej klasy i jakości, który będzie nam służył wiele lat.

Firma Addi nie używa w swojej produkcji szkodliwych metali, w tym niklu do wykończeniowego pokrycia drutów metalowych. Więcej o produktach na stronie producenta TUTAJ

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]