Babyull Lanett Sandnes Garn wełna merino 100%

Oferta outletowa włóczki Babyull Lanett dotyczy motków w kolorach wycofanych przez producenta lub pochodzących z różnych partii, np. jeśli widzisz, że możesz kupić 5 motków z jednego koloru to pamiętaj o tym, że w obrębie jednego koloru możesz mieć różne partie farbowania. To oznacza, że różnica w kolorze może być zauważalna.

Babyull Lanett norweskiej marki Sandnes Garn to 100% włóczka wełna merino w wersji superwash. To niezwykle miękka, o średnim skręcie wełna z merynosów przeznaczona na druty 3-4mm. Wersja superwash pozwala na pranie wyrobów z tej wełny w pralce na właściwym programie.
Włóczka wełniana Babyull Lanett może być użyta właściwie do każdego rodzaju dzianiny od swetrów po chusty, szaliki, czapki czy pledy. Polecana w szczególności na wyroby dla dzieci, ze względu na swoją delikatną strukturę.

Włóczka wełniana Babyull Lanett jest idealna jako włóczka bazowa, można przerabiać ją pojedynczą nitką lub połączyć z Tynn Silk Mohair, aby uzyskać bardziej puszystą dzianinę.

Babyull Lanett jest bestsellerową włóczką produkowaną przez Sandnes Garn bez przerwy od lat 80-tych. Produkowana z surowca pochodzącego z Australii , z owiec nie poddawanych procesowi mulesingu.

Parametry Babyull Lanett Sandnes Garn:

  • Skład: wełna merino 100%
  • Waga: 50 g
  • Długość: 175 m
  • Zalecane druty: 3,0 – 4,0 mm – zobacz nasze druty
  • Zużycie sweter rozmiar M: 7 – 8 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 cm = 27 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

O wełnie merynos:

Wełna z rasy owiec merynos jest niezwykle delikatna. Dzięki strukturze włókien świetnie izoluje od zimna odprowadzając wilgoć od ciała i zatrzymując ciepło. Dla odświeżenia i pozbycia się zapachu np potu, wyroby z wełny wystarczy wywietrzyć. To naturalna właściwość dzięki której dzianiny można prać dopiero wtedy jak będą widoczne zabrudzenia.

Jak prać wyroby z wełny

Wyroby z włóczki wełnianej Babyull Lanett można prać w prace na właściwym programie lub ręczne w płynach Soak do delikatnych rzeczy. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]