Zestaw drutów aluminiowych SmartStix DeLuxe

Zestaw KnitPro Smartstix Deluxe to ekscytujący rodzaj drutów dziewiarskich. Żywe kolory i wykonane z wysokiej jakości aluminium igły, powodują że ten zestaw jest przyjemny dla dłoni jak również dla oka.

Rozmiary drutów drukowane laserowo na każdej igle, dzięki czemu opis pozostanie widoczny bez względu na długość ich użytkowania. Natomiast kolorowe wykończenie drutów ułatwia szybką identyfikację rozmiaru. Dodatkową funkcjonalnością  są kolorowe paski położone równo co 2 cm, co ułatwia pomiar w trakcie pracy, bez konieczności używania dodatkowej miarki. Oznaczenie w odstępach co 2 cm jest również umieszczone na żyłkach. Na dodatek perfekcyjnie wykonane metalowe końcówki igieł dają wysoki komfort pracy najbardziej wymagającym dziewiarkom.

Elegancki zestaw Smart Stix jest zapakowanych w biało – srebrne etui z wegańskiej skóry. Posiada w sumie 8 popularnych rozmiarów od 3,5 mm do 8 mm wraz z 4 kablami, 8 zaślepkami, 4 kluczami do kabli i złączem do kabli.

Zobacz na YouTube jak wygląda zestaw drutów wymiennych KnitPro SmartStix DeLuxe

Zestaw drutów zawiera:

  • 8 par igieł w rozmiarach – 3,5, 4mm, 4,5mm, 5mm, 5,5mm, 6mm, 7mm, 8mm,
  • 4 szt gwintowanych żyłek. 1 szt o długości 60 cm, 2 szt o długości 80 cm oraz 1 szt o długości 100 cm
  • 8 szt gwintowanych zaślepek
  • 4 szt kluczy kablowych
  • 1 zestaw łączników żyłek

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]