Wzory dziewiarskie – najpopularniejsze propozycje

Dzierganie jeszcze nigdy nie było tak proste. Do dyspozycji jest obecnie wiele wzorów dziewiarskich od wiodących producentów. W naszej ofercie przodują dwie światowej marki: Sandnes Garn oraz PetiteKnit. Warto poznać ich propozycje nieco bliżej.

W kategorii naszego sklepu (pojedyncze wzory) można znaleźć wzory dziewiarskie na swetry, czapki, bluzki, torebki i wiele innych propozycji. Tworzone są przez Sandnes Garn oraz PetiteKnit. Materiały są dostępne w języku angielskim, ale pisane bardzo prosto, dlatego osoba znająca go na poziomie podstawowym nie będzie miała kłopotu z jego zrozumieniem.

Pojedyncze wzory PetiteKnit

PetiteKnit to marka, która powstała w 2016 roku, wydała już ponad 200 wzorów o różnym stopniu trudności, wciąż rozwija się, aby proponować klientom jeszcze bardziej urozmaicone warianty. Oprócz tego, opracowuje i sprzedaje produkty niezbędne do robienia na drutach.

Przegląd wzorów dziewiarskich od PetiteKnit

Dostępna szeroka gama wzorów dziewiarskich sprawia, że jest w czym wybierać. Kilka z najbardziej interesujących prezentujemy poniżej:

  • Eva Cardigan – wzór pozwala stworzyć ciepły i klasyczny, rozpinany kardigan z włóczki Peer Gynt od Sandnes Garn. Poziom jego trudności to 4/5.
  • The Oslo Hat Mohair – wzór na klasyczną czapkę z wywijanym mankietem, z włóczki Sunday połączonej z Tynn Silk Mohair od Sandnes Garn. Propozycja jest przeznaczona zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Poziom trudności wzoru to 2/5.
  • Storm Sweater – wzór na ciepły sweter z włóczki Peer Gynt od Sandnes Garn. Poziom trudności to 4/5.
  • Audrey Top – wzór na letni bawełniany top na cienkich ramiączkach, z włóczki Line od Sandnes Garn, przyjemnej i miękkiej. Poziom trudności wzoru to 3/5.
  • French Market Bag – wzór na torebkę paryżankę w luksusowym wydaniu. Poziom trudności wzoru to 3/5.

Pojedyncze wzory Sandnes Garn

Norweski producent włóczek z wieloletnimi tradycjami od czasu do czasu współpracuje z młodymi projektantami w celu wprowadzenia do swojej oferty kolekcji dziadzin. Udostępniane wzory wyróżniają się różnym poziomem trudności, powstają z nich propozycje dla kobiet, mężczyzn, czasem także dla dzieci.

Przegląd wzorów dziewiarskich od Sandnes Garn

Wzorów dziewiarskich od marki Sandnes Garn nie ma wiele, pojawiają się okazjonalnie, ale zawsze są jedyne w swoim rodzaju.

Jedna z dostępnych obecnie propozycji pochodzi od Cecilie Skog. TREES 2_2 to wzór przygotowany przez norweską podróżniczkę. Przygotowała kolekcję wyróżniającą się żakardowymi motywami drzew nawiązującymi do jej największej pasji, czyli gór. Z zaproponowanego wzoru można wykonać swetry męskie i damskie, kardigany, czapki i rękawiczki. Wzór wyróżnia się średnim poziomem trudności.

Cecilie Skog jest z zawodu pielęgniarką, ale od zdobycia w 2004 roku Mont Everest, jest poszukiwaczką przygód, przewodnikiem oraz wykładowcą. W 2008 roku wspięła się na K2.

Czasopismo Sandnes Garn

Poducent włóczek Sandnes Garn wydaje kolekcje sezonowe w których jest wiele wzorów i to stanowi trzon projektów tej marki:

Sprawdzone i nowe wzory w ofercie Między Drutami

W naszej ofercie dostępne są zarówno sprawdzone, klasyczne wzory dziewiarskie, jak i całkiem nowe, unikatowe propozycje. Wybór jest ogromny. Wystarczy kliknąć na konkretny wzór, aby zapoznać się z jego specyfikacją. Dostępne są na różnym poziomie trudności, dlatego odnajdą propozycje dla siebie zarówno początkujący, jak i zaawansowanymi miłośnicy robienia na drutach.

Wzory na druty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, pochodzą od wiodących, światowych producentów. Z naszą pomocą może rozwijać się Twoja pasja dziewiarska bez żadnych ograniczeń.

[]