Bluzka Bluebell Tee Helga Isager wzór na druty

Bluzka Bluebell Tee to oryginalne wydanie marki Isager. Dzianinę zaprojektowała Helga Isager, która jest znaną na całym świecie duńską projektantką. Jej unikalne projekty wyróżniają się elegancją, innowacyjnymi technikami dziania, a także ponadczasową formą. Na podstawie wzoru Bluebell Tee wykonasz na drutach piękną, a także delikatną bluzkę ozdobioną ażurowym reglanem. Dzianina powstaje z włóczki marki Isager: Soft Fine.

Bluzkę przerabia się w okrążeniach od góry do dołu. Następnie pod pachą łączy się oczka rękawów i korpusu. Oczka należy dodać w reglanie, dodatkowo dekolt kształtuje się rzędami skróconymi. Podsumowując, bluzeczka Bluebell zaprojektowana przez Helgę Isager to elegancki i nowoczesny projekt dziewiarski. Ponadto, unikalny wzór i staranne wykończenie sprawiają, że ten projekt jest doskonałym wyborem na różne okazje, oferując komfort i elegancję w jednym.

Opis projektu Bluebell:

   • Rozmiar: S (M) L (XL)
   • Połowa obwodu bluzki: 50 (53) 56 (58) cm
   • Długość całkowita: 53 (55) 57 (59) cm
   • Kolor z okładki: Soft Fine w kolorze 11
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: 3 (3) 4 (4) szt. Soft Fine marki Isager
   • Rozmiar drutów: 4,5 mm oraz 3,0 mm – zobacz nasze DRUTY

Wyłączne prawa autorskie do projektu bluzka Bluebell – Helga Isager. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Ponadto, nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]