Prosto z Węgier, a dokładnie z Budapesztu wędrują do naszego kraju włóczki Bilum yarns, które gorąco polecamy. Naturalne, luksusowe produkty dostępne w szalonych kolorach uzupełnią Twoją kolekcję dziewiarską. Marka czerpie inspiracje z dalekich podróży m.in. do Papui Nowej Gwinei. To właśnie pobyt twórcy w tym kraju stał się początkiem dla włóczki Bilum yarns.

Marka kocha zabawę kolorami, nie boi się proponować Klientom nieszablonowych rozwiązań. Jednocześnie stawia ponad wszystko na jakość i naturalność swoich wyrobów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Włóczki Bilum yarns – ręcznie farbowe, luksusowe i naturalne

Dlaczego stawiamy na Bilum yarns? Sklep Między Drutami zawsze wybiera jakość i naturalność, a to właśnie oferują włóczki od węgierskiego producenta. W dodatku są ręcznie farbowane! Gwarantuje to niesamowity przepływ kolorów, który zapiera dech w piersi. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

W Bilum yarns nie ma ostrych zmian kolorów, gradiencia jest bardzo płynna, a to pozwala na budowanie projektów wyjątkowych i przyjemnych dla oka. Takie właśnie tworzy światowej sławy projektanta WestKnits, który uwielbia włóczki Bilum yarns. Inspirują go do realizacji niespotykanych dotąd wzorów i wykorzystywania niebanalnych połączeń kolorystycznych.

Wyjątkowa przędza inspiruje także dziewiarki na całym świecie. Powstają z niej projekty, które chętnie kupują wymagający Klienci. A co jest inspiracją do tworzenia samych włóczek? Przede wszystkim natura! Z nią włóczki Bilum yarns są bardzo mocno związane.

Własne techniki produkcji oraz barwienia

Kochamy marki, które chcą tworzyć wszystko od początku. Należy do nich Bilum yarns. Sklep z włóczkami jest obecnie renomowanym producentem, który wyróżnia się oryginalnymi kolorami, naturalnymi przędzami oraz ręcznym barwieniem. Cały proces od początku do końca powstaje w pracowniach Bilum yarns.

[]