Warsztaty dziewiarskie Knitting LevelUp – raglan zerowy

Temat warsztatu – RAGLAN ZEROWY – zastosowanie zerowego raglanu w bluzkach i sweterkach, który tworzy linię wyjątkowo dobrze układając się na sylwetce

Spotkanie będzie prowadzone w formie wykładowej, zawierającą część teoretyczną i część praktyczną.

Warsztaty dziewiarskie Knitting LevelUp przeznaczone są dla osób, które posiadają doświadczenie dziewiarskie na poziomie średniozaawansowanym, wymagane jest sprawne przerabianie oczek prawych i lewych.

Mają one na celu pokazania nowych technik dziewiarskich oraz szlifowanie ich umiejętności, aby finalnie bez większych kłopotów tworzyć coraz bardziej skomplikowane projekty dzianin we własnym zakresie.

Warsztaty poprowadzi – Tatiana Kawałko*

Czas trwania warsztatów – 3 h

Wielkość grupy – od 8** do 12 osób

Organizator i miejsce prowadzenia warsztatów – PRZESTRZEŃ Między Drutami ul. Sienkiewicza 26, Wrocław

Podczas warsztatów nauczysz się:
 • jak wykonać z dowolnie wybranej włóczki piękny sweterek, bluzeczkę, tunikę, sukienkę o unikatowym, niestandardowym kroju z użyciem techniki „reglan zerowy” i dekoltem typu „łódeczka” bez użycia rzędów skróconych!!!
 • poznasz sposoby dostosowania projektu do sylwetki
 • dowiesz się o wszystkich technicznych momentach (schemat, zasady obliczeń) dziania projektu od góry do dołu metodą reglan, techniką „reglan zerowy”.
 • poznasz estetyczną formę nabierania oczek na podkrój pach
 • poznasz trzy sposoby dodawania oczek
Co otrzymasz w ramach warsztatu:
 • Włóczka gładka Merinoull – wełna merino – 1 motek
 • Serwis kawowy
 • Miłą i przyjazną atmosferę
Materiały niezbędne do szkolenia, które należy zabrać / przygotować na warsztat:
 • druty na żyłce 60 lub 80cm,  rozmiar – 3,5mm lub 4mm
 • markery (do 10 szt), nożyczki
 • notatnik i długopis

** Organizator zastrzega prawo odwołania warsztatów w terminie 1 dzień przed rozpoczęciem w przypadku mniejszej ilości osób niż wymagane 10. Środki za odwołany warsztat zostaną zwrócone tą samą drogą płatności w ciągu 2 dni roboczych od podjęcia decyzji o odwołaniu warsztatu

Informacje o osobie prowadzącej warsztaty:

Tatiana Kawałko – polka, pochodzenia ukraińskiego, która 25 wyemigrowała do Polski za swoją miłością życia. Ma syna, męża i cudowną kotkę rasy brytyjskiej.

Z wykształcenia jest księgową, i od dłuższego czasu pracuje w tym zawodzie.

Miłość do dziewiarstwa zaszczepiła w niej mama. Już jako 7-mioletnia dziewczynka, małymi rączkami i długimi prostymi drutami dziergała prawe i lewe oczka. Rękodzieło to jej pasja od wczesnego dzieciństwa. Tatiana szyje, robi na szydełku i na drutach. I to druty są jej największą pasją. Dziewiarstwo to jej miłość, hobby i samorealizacja. Uwielbia tworzyć unikatowe projekty, w których czuję się wyjątkowo. Olbrzymią wagę przykłada do estetyki wykonania i wykończenia dzianin.  Uwielbia projekty klasyczne, ponadczasowe, proste a jednocześnie eleganckie, typu „Fashion look” z dodatkiem małych, dziewiarskich smaczków. Bieżące trendy traktuje jako inspiracje, zwraca szczególną uwagę na elementy, kroje, kolory ale wiele z nich tworzy „po swojemu”😊

Warsztaty Knitting Level Up są autorską wersją współpracy Tatiany Kawałko i Między Drutami. Kopiowanie opisu i udostępnianie informacji przekazanej na warsztacie bez wiedzy i zgody organizatora jest zabronione.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]