Książka Urban Knit Leeni Hoimela

Książka Urban Knit Leeni Hoimela wydawnictwa Cozy Publishing to kolekcja nowoczesnych skandynawskich wzorów dzianin pochodzących z Helsinek w Finlandii. Zawiera instrukcje dotyczące prostych, ponadczasowych i stylowych swetrów, skarpetek i akcesoriów. Wszystkie ubrania są wykonane współczesnymi metodami, swetry płynnie łączą się z góry na dół, a skarpetki z czubkami palców. Wykończenia i detale nawiązują do wizji wysokiej jakości ręcznie robionych ubrań, które stają się niezbędnymi elementami codziennego użytku i wpisują się w nowoczesną modę.

Urban Knit pokazuje, jak proste staje się interesujące, gdy dodasz odrobinę fantazji do swojej dzianiny.

Pięknie wydana książka na wysokiej jakości papierze z artystycznymi zdjęciami. Książka Urban Knit to coś więcej niż książka o robieniu na drutach. Fotografie ze stolicy Finlandii, Helsinek, zapierają dech w piersiach i łączą estetykę klasycznych obrazów ze współczesnym światem dzianin. Samo przeglądanie stron zachęca czytelników do zwolnienia i wzięcia głębokiego oddechu.

O autorce :

Leeni Hoimela to jedna z najbardziej znanych fińskich projektantek dzianin Książka Urban Knit , sprzedawana jest w ponad 30 krajach, stała się międzynarodowym bestsellerem. Leeni Hoimela pracuje też jako dziennikarka lifestylowa i fotografka. Wzory dziewiarskie Leeni Hoimeli opublikowane są w międzynarodowym magazynie Laine oraz na okładkach niemieckiego magazynu Making Stories, jak i wiodącego fińskiego magazynu o rzemiośle Suuri Käsityö i fińskiego magazynu Taito.

 

Publikacja: 2020
Liczba stron: 230
Wymiar 21 x 27 cm
Okładka: twarda
Wydanie język angielski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]