Książka Urban Knit Easy Leeni Hoimela

Książka Urban Knit Easy Leeni Hoimela wydawnictwa Cozy Publishing to kolekcja nowoczesnych skandynawskich, prostych wzorów dzianin do robienia na drutach. Ten styl oznacza nieskomplikowane projekty i techniki dziewiarskie, które nie wymagają wielkiego wysiłku. Wygodne, miejskie, swobodne dzianiny zaprojektowane tak, aby były tak proste, że każdy, kto chce się zrelaksować i założyć coś własnoręcznie wykonanego, odważy się chwycić za druty.

Z tej książki dowiesz się, jak wykonać na drutach swój pierwszy element garderoby – czapkę, skarpetki, sweter i kardigan – zanim przejdziesz do bardziej wymagających projektów, w miarę jak będziesz w tym lepszy. Instrukcje w książce przeznaczone dla początkujących, z wykorzystaniem najprostszych technik. Jeśli jesteś ekspertem, możesz dodać kilka profesjonalnych poprawek wykończeniowych. Niezależnie od Twoich umiejętności, dopracowane szczegóły oznaczają, że osiągniesz oszałamiające rezultaty.

O autorce :

Leeni Hoimela to jedna z najbardziej znanych fińskich projektantek dzianin . Jej pierwsza książka Urban Knit , sprzedawana jest w ponad 30 krajach, stała się międzynarodowym bestsellerem. Leeni Hoimela pracuje też jako dziennikarka lifestylowa i fotografka. Wzory dziewiarskie Leeni Hoimeli publikuje międzynarodowy magazyn Laine oraz niemiecki magazyn Making Stories. W Finlandi Leeni ma swoje publikacje w wiodących magazynach – Suuri Käsityö i  Taito.

 

Publikacja: 2022
Liczba stron: 180
Wymiar 21 x 27 cm
Okładka: twarda
Wydanie język angielski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]