Sweter Frosty Helga Isager wzór na druty

Sweter Frosty to oryginalne wydanie marki Isager. Dzianinę zaprojektowała Helga Isager, która jest znaną na całym świecie duńską projektantką. Jej unikalne projekty wyróżniają się elegancją, innowacyjnymi technikami dziania, a także ponadczasową formą. Na podstawie wzoru Frosty wykonasz na drutach piękny, a także delikatny sweter z dekoltem w serek z delikatnym motywem rombów. Dzianina powstaje z włóczek marki Isager: Spinni w połączeniu z Silk Mohair oraz Alpaca 1.

Sweter przerabia się w okrążeniach od dołu do góry. Następnie pod pachą łączy się oczka rękawów i korpusu. Całość należy dziergać według schematu w romby. Następnie wykańcza się całość włoskim zamykaniem oczek. Podsumowując, sweter Frosty zaprojektowana przez Helgę Isager to elegancki i nowoczesny projekt dziewiarski. Ponadto, unikalny wzór i staranne wykończenie sprawiają, że sweter Frosty jest doskonałym wyborem na różne okazje, oferując komfort i elegancję w jednym.

Opis projektu Frosty:

   • Rozmiar: S (M) L (XL)
   • Połowa obwodu swetra: 49 (52,5) ​​56 (59,5) cm
   • Długość od pachy w dół: 32 (34) 34 (36) cm
   • Długość rękawa mierzona od pachy: 43 (45) 45 (47) cm
   • Kolor z okładki: Spinni 58, Silk Mohair 68, Alpaca 1 kolor 0E
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: Spinni 4 (4) 5 (5) szt., Silk Mohair 5 (5) 6 (6) szt., Alpaca 1 po 1 szt. dla każdego rozmiaru
   • Rozmiar drutów: 4,5 mm oraz 5,0 mm – zobacz nasze DRUTY

Wyłączne prawa autorskie do projektu sweter Frosty – Helga Isager. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Ponadto, nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]