Sweter Cloudy Helga Isager wzór na druty

Sweter Cloudy to oryginalne wydanie marki Isager. Dzianinę zaprojektowała Helga Isager, która jest znaną na całym świecie duńską projektantką. Jej unikalne projekty wyróżniają się elegancją, innowacyjnymi technikami dziania, a także ponadczasową formą. Na podstawie wzoru Cloudy wykonasz na drutach nietuzinkowy sweter z kolorowym motywem geometrycznym w kształcie litery V. Dzianina powstaje z włóczek marki Isager: Spinni, Bomulin, Alpaca 2, a także Trio 1.

Sweter przerabia się w okrążeniach od dołu do góry. Następnie pod pachą łączy się oczka rękawów i korpusu. Całość należy dziergać według schematu w romby. Następnie wykańcza się całość włoskim zamykaniem oczek oraz wyplata/haftuje kolorowe elementy. Podsumowując, sweter Cloudy zaprojektowana przez Helgę Isager to elegancki i nowoczesny projekt dziewiarski. Ponadto, unikalny wzór i staranne wykończenie sprawiają, że sweter Cloudy jest doskonałym wyborem na różne okazje, oferując komfort i elegancję w jednym.

Opis projektu Cloudy:

   • Rozmiar: S (M) L (XL)
   • Połowa obwodu swetra: 49 (52,5) ​​56 (59,5) cm
   • Długość od pachy w dół: 32 (34) 34 (36) cm
   • Długość rękawa mierzona od pachy: 43 (45) 45 (47) cm
   • Kolor z okładki: Spinni 58, Bomulin 23, Alpaca 2 kolor 3, Trio 1 kolor Nugat
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: Spinni 4 (4) 5 (5) szt., Bomulin 1 (1) 1 (1) szt., Alpaca 2 1 (1) 1 (1) szt., Trio 1 1 (1) 1 (1) szt.
   • Rozmiar drutów: 3,0 mm oraz 2,5 mm – zobacz nasze DRUTY

Wyłączne prawa autorskie do projektu sweter Cloudy – Helga Isager. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Ponadto, nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]