Elegancki miernik dziewiarski Dana Muud

Miernik dziewiarski Dana marki Muud to narzędzie, które z pewnością przyda się każdej dziewiarce! Dzięki miernikowi dziewiarskiemu dokonasz pomiaru liczby oczek i rzędów na centymetr w dzianinie. Wykonywanie próbek przed rozpoczęciem dziergania projektu jest niezwykle ważne, ponieważ osiągnięcie odpowiedniej ilości oczek i rzędów da Ci pewność, że ostateczny projekt będzie odpowiadał zamierzonemu rozmiarowi. Dodatkowo na podstawie ilości oczek i rzędów możesz obliczyć każdy fragment dzianiny, którą będziesz dziergać, np. ile oczek nabrać na sweter dziergany od góry do dołu.

Rzeczywisty kolor produktu może różnić się z uwagi na różne ustawienia monitorów.

Wymiary i specyfikacja Dana Muud:

  • Wymiary miernika wewnątrz: 10 x 10 cm
  • Długość zewnętrznej krawędzi: 14 cm
  • Wysokość zewnętrznej krawędzi: 16 cm
  • Materiał: skóra

Skóra jest materiałem naturalnym, dlatego jej wygląd może różnić się w zależności od produktu. Dodatkowo warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji wyrobów skórzanych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalne produkty przeznaczone do czyszczenia i konserwacji wyrobów skórzanych. Są to Spray do czyszczenia skóry oraz Pasta do czyszczenia skóry z gąbką.

Oferta akcesoriów marki Muud w naszym sklepie TUTAJ.

Chcesz poznać wszystkie produkty MUUD, zapraszam na stronę marki TUTAJ. Jeżeli nie znalazłeś w naszym sklepie wymarzonego produktu MUUD, wystarczy że napiszesz swoje zamówienia na sklep@miedzydrutami.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]