Karta podarunkowa – wartościowy rabat na zakupy

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent, ale nie wiesz którą włóczkę wybrać lub który kolor spodobałby się najbardziej? W takiej sytuacji karta podarunkowa sprawdzi się najlepiej.

Jak zrealizować kartę podarunkową ?

Produkt jest wirtualny. Po zakupie karty otrzymasz w wiadomości mail plik pdf z wpisanym kodem rabatowym do sklepu o wartości karty upominkowej. Kod należy użyć podczas zakupów w sklepie miedzydrutami.pl wpisując ciąg literowo-cyfrowy wskazany na karcie w podsumowaniu koszyka w polu „kod kuponu”. Jeżeli chcesz zrealizować kartę przy zakupach stacjonarnych zabierz ze sobą wydrukowany kupon z kodem

Jaki mam czas na realizację karty ?

Karta upominkowa jest bezterminowa tj. nie ma określonej daty do której należy użyć karty w sklepie Między Drutami lub w zakupach stacjonarnych.

Czy wartość karty można realizować w częściach ?

Tak, kod kuponu jest wielokrotnego użytku, co pozwala na realizację wielu zamówień o niższych wartościach niż wartość kuponu

Czy mogę przesłać wirtualną kartę do osoby obdarowanej ?

Tak, jeżeli karta upominkowa ma być przesłana na inny adres mail niż podany w danych Klienta, po wybraniu wartości kuponu, wpisz adres mail w polu „Email odbiorcy”

Czy mogę dodać w wiadomości indywidualny tekst ?

Tak, po wybraniu wartości kuponu, umieść tekst w polu „Wiadomość do obiorcy” ,

 

Wartość kuponu nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę w żadnej jego części.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]